O mnie:

Nazywam się Łukasz Froch. Moim głównym, życiowym celem jest osiągnięcie rentierstwa. Na co dzień współpracuję z różnymi firmami lub instytucjami by lepiej poznać różne formy prowadzenia biznesu. Jestem właścicielem smallbiznesu prowadzonego po godzinach. Jako inwestor, płynnie przemieszczam się po falach polskiego rynku kapitałowego. Jakiś czas temu prowadziłem darmowe szkolenia z zakresu publicznego przemawiania. W wolnych chwilach zajmuję się pisarstwem.

Kwestiami Psychologicznymi interesowałem się niemal od zawsze. Pierwsze lektury z kanonu książek poświęconych autorozwojowi, opanowałem już w wieku wczesnej młodości. Od tamtych chwil minęło już kilkanaście lat.

Każdą zdobytą informację (czy dotyczyła kwestii finansowych, czy jakichkolwiek innych) poddawałem tylko jednej próbie, która nazywa się "Czy to działa w praktyce?".Mając za sobą pewien bagaż doświadczeń, sporą dawkę zarówno sukcesów jak i porażek, postanowiłem podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mam nadzieję - a nawet jestem absolutnie pewien - że podawane przeze mnie metody pomogą Ci osiągnąć sukces w wybranej przez Ciebie dziedzinie. Ponieważ nie ma nic gorszego od przeciętności, zachęcam do stawiania sobie celów oraz realizowania ich korzystając z podawanych przeze mnie narzędzi. Pozdrawiam,


Łukasz Froch
Pigułka Sukcesu
lukaszfroch7@o2.pl