poniedziałek, 19 lipca 2010

Cashflow - Darmowe Szkolenie


źródło obrazka: maciek.chelmek.org
Graliście kiedyś w „Monopol”? Myślę, że 90% populacji zna tę grę pod tą, czy pod inną nazwą. Było tego trochę :-) Czego uczy nas "Monopol" na temat finansów?

Raczej niczego mądrego: nakup mnóstwo mniej lub bardziej przydatnych parcel, staraj się nie zbankrutować i unikaj opłat za parkowanie. Czy ta wiedza przydaje się w rzeczywistości?

Cóż, faktycznie lepiej unikać płatnych parkingów. Umówmy się jednak do jednej ważnej rzeczy: dochodem należy zarządzać – a nie trwonić na co popadnie.

Czy wiedzieliście o tym, że istnieje gra podobna do "Monopolu", która uczy nas POZYTYWNYCH nawyków finansowego alfabetu? Gra, która uczy nas inwestowania i rozwija naszą finansową inteligencję?

Mówię, tu o grze Cashflow autorstwa Roberta Kiyosaki. W związku z istnieniem takiego wynalazku, pragnę ogłosić event:

W piątek 23 Lipca organizujemy szkolenie przy użyciu gry „Cashflow”. Wstęp jest darmowy. Samo szkolenie odbędzie się w jednej z Tyskich restauracji więc trzeba wziąć kilka złotych na herbatę lub coś do jedzenia.

Jeżeli:

Chcesz nauczyć się czegoś nowego
Zwiększyć swoje finansowe IQ
Aktywnie spedzić piątkowe popołudnie
Poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach...

....to wpadnij do nas na rundkę Cashflowa :- ). Zaczynamy o godzinie 18.30. Kończymy imprezę około 21.30.

Zapisy i szczegóły pod adresem: lukaszfroch7@o2.pl
O przyjęciu decyduje kolejnośc zapisów - ilość miejsc ograniczona.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam.

Zachęcam wszystkich do komentowania. Krytyka jest wyjątkowo mile widziana. Zastrzegam sobie prawo do moderacji komentarzy, które łamią zasady dobrego wychowania.